Colegii sunt alaturi de Florina!

Alina Badau Școala Mamei Junior

100% Complete

Colega noastră, Florina Gogiuman, are 33 de ani.

Acum, Florina are leziuni cerebrale și luptă să se recupereze.

Ea are nevoie de tratament îndelungat într-o clinică neurologică de specialitate. Costurile sunt însă foarte ridicate.

NOI, COLEGII, NE-AM ORGANIZAT
SĂ O AJUTAM PE FLORINA!

Te rugăm să ne fii alaturi în acțiunea de strângere de bani pentru tratamentul de recuperare foarte costisitor de care Florina are nevoie.

Vino și cumpără PRĂJITURI DE CASĂ făcute personal de noi! Toti banii adunati vor fi donati pentru Florina!

Florina are leziuni cerebrale si lupta sa se recupereze! Are nevoie de ajutorul nostru pentru a urma un tratament de recuperare costisitor!

ÎN CADRUL

7 Septembrie 2015,ora 10:00 - 16:30City Business CentreLobby Cladirea C, TIMISOARA Colega noastră, Florina Gogiuman, are 33 de ani. Ea și-a dorit din tot sufletul să fie mămică. Avea nevoie de un tratament special și de o intervenție. Din nefericire, o complicație medicală neașteptată i-a cauzat un stop cardio-respirator.  Acum, Florina are leziuni cerebrale și luptă să se recupe

09 Sep 2015
09 Sep 2015